www.allegro brykieciarki.pl

Nigdy więcej nie wyjawiaj przy osobach spoza rodziny, co myślisz.

Temat: CHCIAŁBYM ZAJĄĆ SIE PRODUKCJĄ
z tym, ze dobry pelet zrobisz na czymkolwiek to trochę przesadziłem.... nie miałem na myśli chińczyków. Znaczy się dokładniej rzecz ujmując to na chinczyku zrobisz pelet ale nie bedzie to takie proste.

Poczytaj więcej tutaj:

http://www.brykieciarki.fora.pl/pellets,14/problem-z-peletowaniem-slomy,2157.html

I w pokrewnych tematach. tam się wiele dowiesz. Najważniejsze jest to, że produkcja peletu to nie tylko peleciarka i to do tego chińska... potrzebna jest cała linia czyli, dozownik, kondycjoner, dozownik wody a najlepiej to wytwornica pary, przesiewacz, chłodnica. Na chińczyku bez całej reszty oprzyrządowania i idealnego surowca to możesz się pobawić w robienie peletu dla siebie ale o produkcji na sprzedaż to nie masz co marzyć.

No i pozostaje sprawa wydajności chińczyków.... na silniku 7,5Kw to z 80kg dobrego peletu zrobisz na godzinę. Większe ilości są mało prawdopodobne. A jak będziesz miał kiepski surowiec to zrobisz z 60kg/h... a nie jakieś 150 jak podają sprzedawcy.

Co do mojej wiedzy to troche już się w temacie zaczynam orientować bo sam produkuje pelet ze słomy... i powiem Ci, że nie jest łatwo.

Co do zbytu na pelet z troci sosnowych to na bank będzie zbyt. Musisz się tylko ogłosić w kilku gazetach, allegro i klienci zaczną dzwonić. Przy Twoim przerobie to na bank nie będziesz mial problemu ze zbyciem towaru... ale powtórze sie po raz kolejny ---> ważna jest wysoka jakość inaczej każdy potncjalny klient kupi u Ciebie tylko raz.
Źródło: brykieciarki.fora.pl/a/a,2201.htmlTemat: budowa i doświadczenia
Witam . Jestem od niedawna na forum , ale czytam je od kilku miesięcy . wciągneła mnie konstrukcja brykieciarki i postanowiłem się tym zajać amatorsko . Na początek wielkie DZIĘKI dla PRZEMKA za szczegułowe informacje . Jeżeli mógłbym się jakoś odwdzięczyć chętnie to zrobię . Znam się na stali i jej obróbce ( formy wtryskowe i wykrojniki do blach) , od strony praktycznej nie teoretycznej . Do Przemka , jak nie masz motoreduktora ślimaka do nowej brykieciarki , to co powiesz na taki :
http://www.allegro.pl/item575274964_wciagarka_linowa_einhell_bt_eh_300_gw_wys_gratis.html
To tylko przykład nie patrz na cenę .
Źródło: brykieciarki.fora.pl/a/a,397.html


Temat: Jaką brykieciarkę do słomy?
ktoś z Chełmży chce sprzedać całą linię z brykieciarką wektor:
http://www.allegro.pl/item324635733_brykieciarka_linia_do_produkcji_brykietu.html do niego masz blisko, może Ci coś powie
pozdrawiam
Źródło: brykieciarki.fora.pl/a/a,848.html


Temat: Brykieciarka
Witam czy ktoś próbował robić brykiety z trocin z płyty wiórowej na takiej brykieciarce jak na linku ;
http://www.allegro.pl/ite...rka_mlynki.html
Źródło: e-manta.eu/forum/viewtopic.php?t=2661


Temat: Sprzedam pelleciarke-granulator
UWAGA podaje linka do giełdy ( nie Allegro ) :
http://www.brykieciarki.fora.pl/gielda,6/
Źródło: brykieciarki.fora.pl/a/a,2740.html


Temat: Rozdrabnianie papieru, kartonu itd
domowa brykieciarke moze Pan zakupic na stronie www.ekopraska.pl lub na allegro wpisujac na stronie glownej slowo "ekopraska" .
Źródło: brykieciarki.fora.pl/a/a,193.html


Temat: Piec na trociny
http://www.allegro.pl/sea...ng=brykieciarka
ps ponoć to Ty jesteś szukajką
Źródło: e-manta.eu/forum/viewtopic.php?t=3170


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Nigdy więcej nie wyjawiaj przy osobach spoza rodziny, co myślisz.